17 Mart 2016

Turkcell Mobile Hattım Üzerinden Aldığım T50 Telefon Ödemesi Bitmeden Bozuldu!

Sayın Turkcell yetkileri veya bu telefonu çıkarıp hattın üzerinden satış yapanlar, bir T20 aldım daha sonra T50 telefon aldım hattım üzerinden. Turkcell faturamla birlikte düzenli ödemekteyim. Yıllarca da Turkcell hattından başka bir GSM hattına geçmedim ancak telefonumum ödemesi bitmeden bozuldu ve tamir içim KVK'ya verdim düzelir gibi oldu yine de telefonum ağır çalışıyor, isim çok geç geliyor borcu bitmeden telefonluktan çıktı. Lütfen gereğini yapın ya telefonumu değiştirin ya da değiştirin!

Mustafa 223 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi18 Mart 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi17 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön