31 Ağustos 2016

Turkcell Mobile Hat Üzerinden Alınan Telefon!

Turkcell hattı üzerinden Turkcell marka T50 marka bir telefon aldım. Garanti süresinin dolmasına 1 ay kala telefon bozuldu. Telefonu garantiye gönderdim. KVK bana telefonun garanti süresi dolmuş 306 TL gibi bir ücret karşılığı yapılabileceğini bildirdi. Ben de telefonun garantisi dolmadığına dair fatura bilgilerini mail attım. Bu sefer de telefonun yapıldığına dair bir mesaj attılar. Telefon elime geçtiğinde yapılmamış olduğunu fark ettim. Tekrar KVK servisine gönderdim. Şimdi tekrar aynı ücret karşılığında telefonun yapılabileceğini içeren bir mesaj attılar. Yani Turkcell ve KVK ne yapıp edip telefonun garanti süresinin geçmesini ve telefonun ücret karşılığında yapılması için tüm çabayı göstermiş oldular. Bir de ben bu firmaları aradığım zaman küstahça bana akıl vermeye çalıştılar (Hakem Heyeti'ne başvurabilirsiniz diye) Teşekkürler Turkcell ve KVK (!) Turkcell ve KVK'dan şikayetçiyim.

Fadime 660 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi01 Eylül 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön