10 Haziran 2016

Turkcell Mobile Güncelleme Gelmedi!

Bildiğiniz gibi Turkcell'den aldığımız Note4'ler Turkcell romu yüklü bir şekilde geliyor. 6.0.1 güncellemesi cihaza geleli neredeyse 1 ay oldu ama hala bizim cihazlarımıza güncelleme gelmedi. Turkcell cihazlara kendi romunu yükleyip böyle bir sorumluluğu alıyorsa bu güncellemeleri de en yakın sürede vermesi gerekmez mi? Cihaza yüklü gelen 2-3 duvar kağıdı resmi ve herkesin cihazına kurabileceği 3-5 Turkcell uygulaması yüzünden güncelleme alamıyoruz. Yetkililere 2 sorum var: Neden böyle bir uygulama var? Güncelleme cihaza ne zaman gelecek? Buraya şikayet yazmadan Forum Turkcell.com.tr'ye 3 hafta önce aynı soruyu sorduk ama bugüne kadar lütfedip cevap veren olmadı... Lütfen bir açıklama yapın.

Ahmet 1.877 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet13 Haziran 2016

    Soruma hala cevap alamadım... Güncelleme cihaza ne zaman gelecek?

  • Turkcell Mobile Temsilcisi11 Haziran 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi10 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön