Turkcell Mobile Garanti Kapsamıyor!

Gülcay Ç. |

Turkcell T50 telefon aldım kulaklığı bir hafta sonra bozuldu tek kulaklığı çalışmıyor. Kırıkkale'deki Turkcell bayisine götürdüm garantiyi kapsamıyor dediler. Garanti belgesinde yazıyor ama dedim o zaman telefonla beraber göndeririz dediler. Böyle bir saçmalık ilk defa duyuyorum kusura bakmayın. Bir daha sizden alışveriş yapmam.

Etiketler :

Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Haziran
  07:34

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 11 Haziran
  18:10

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.