25 Ağustos 2016

Turkcell Mobile Garanti Kapsamındaki Telefonumun Sorunu Çözülmüyor...

Turkcell T60 modeli telefonumu KVK garantisine 2 defa göndermeme rağmen aynı kapanma sorunu ile telefonu bana geri iade ediyorlar. (Sözde tamir edilmişcesine. ) Ben Turkcell'in 1996'dan beri faturalı hattını kullanıyorum. Bu sorundan KVK kadar sizde suçlusunuz. Bugüne kadar şikayetim olmayan Turkcell'den garanti uzantısıyla ilgilenen KVK yüzünden şikayetçiyim. Bu sorunumun çözülmemesi durumunda Tüketici Mahkemesi'ne gideceğim ve Turkcell'den vazgeçmek durumunda kalacağım. (5327933****)

Cem 946 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi27 Ağustos 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletebilirsiniz. Teknik Servis ile ilgili şikayetlerinizi ise firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi25 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön