Turkcell Mobile Düzenli Çalışmayan Turbo T50 Telefon.

Nuray G. |

Turkcell Turbo T50 (Black) model telefon satın aldım. İlk günden itibaren servise gönderilme nedeni olan şikayetler başladı ancak 11.05 2015 tarihine kadar Çağlar Tek. tarafından yazılım güncellemesi, 4G'den 3G'ye çevrilerek sorunun giderileceği söylendi. Telefonu 4 kez servise göndermeme rağmen, telefonumu kullanamamaktayım.

Birçok defa görüştüğüm Çağlar Tek. Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvurarak sorunumu çözebileceğimi bildirmişlerdir. Turkcell bireysel akıllı telefon kampanyası dahilinde aldığım ve taksitlerini ödemekte olduğum telefonumu aldığım günden bu yana kullanamadım (internet, konuşma vs.). Konu ile ilgilenerek yardımcı olmanızı ve tarafıma bilgi vermenizi istiyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nuray G.
  05 Eylül
  00:00

  Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda şikayetimin doğruluğunu bilemiyeceklerini dolaysıyle bu konuda bir şey yapamayacaklarını söylediler. Konuşmaların kayıt altına alınacağını belirttikleri için kayıtlardan çıkarılabileceğini belirtmek istiyorum. Ayrıca KVK 'ya yapılan başvurunun site tarafından engellenmesi nedeniyle ulaşılamadığının da sizin tarafınızdan bilinmesinin doğru olacağını düşünüyorum. İlginize ayrıca teşekkür ediyor, sorunuma en kısa sürede çözüm getireceğinizi ümit ediyorum.

 • 02 Eylül
  09:21

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir.Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 01 Eylül
  16:52

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.