09 Ocak 2016

Turkcell Mobile Değişim Onaylanmıyor.

Turkcell'den almış olduğum T50 cihazını 2 defa servise yolladım 1. de 4 mekanik parça 1 adet ise aksesuar değişti fakat "değişim kararını veremiyoruz" diye bir cevap alıyorum.

Metin 314 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi16 Ocak 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Metin 13 Ocak 2016

    Oncelikle merhaba. yardımcı olmaktan memnuniyet duymak sadece buraya yazmak olmamasi lazım. Gerçekden yardımcı olursaniz teşekkür ederim.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi09 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön