02 Mayıs 2016

Turkcell Mobil Veri Kullanım Ücreti.

Yaklaşık bir aydır internet paketimiz olmadığı halde hiçbir zaman kullanmadığımız mobil internet kullanımı adı altında hattımızdan TL çekiliyor ve ekranda sanki kullanmışız gibi kullandığınız veri miktarı 15 MB 10 KB gibi veriler beliriyor ve hattımızdan 3 TL 5 TL gibi miktarlar art arda çekiliyor, günlük 100 MB ulaştınız yazısı belirene kadar ve bir gün için bu durum sona eriyor. Sonra ertesi gün tekrar başlıyor ve hattınızdaki TL bitene kadar bu durum devam ediyor. Bu nedir? Bu nasıl bir anlayıştır? Bu durumu size daha önce de buradan iletmiştik ama bu sorun hala devam ediyor. Bu uygulamanızdan derhal vazgeçin ve haksız yere çekilen miktarı iade edin, yoksa hattımızı başka bir operatöre taşıyacağız.

Mehmet 156 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 04 Mayıs 2016

  Konu hakkında geri dönüş yapıldi ve şu an için çekilen miktar iade edildi umarız bu sorun giderilir

 • Turkcell Temsilcisi04 Mayıs 2016

  Müşterimiz ile 04.05.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet 03 Mayıs 2016

  Eğer siz biraz daha araştırma yaparsanız üç gün önce yüklediğimiz 15 TL bugün 5.61 TL indi yine 100 MB ulaştınız mesajı belirdi ve 10 TL üç günde buharlaştı yarın bu rakamda buharlaşacak bu konuda biran önce gerekeni yapın artık bu kadarıda olmaz

 • Turkcell Temsilcisi02 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön