16 Haziran 2016

Turkcell Mobil Veri Kapalıyken İnternet Kullanımı Adı Altında Kontör Kesiliyor.

Dün akşam saatlerinde hattımdan ard arda 1'er lira olarak toplamda 5 lira düşüldü. Bu sabah saatlerinde ise yine 1'er lira olarak 3 lira düştü. Müşteri hizmetlerini aradığımda; bu konu hakkında çok fazla şikayet alındığından dolayı araştırıldığını ve problemin Apple marka telefonlardan kaynaklandığı sonucuna varıldığını, Apple tarafından destek almam gerektiği belirtildi. Apple'ı aradığımda ise konunun çözümünün mesaj ve uygulamalarını kapatmak olduğu söylendi fakat bu uygulamalar zaten telefonumda kapalı durumda.

Ayrıca şunu belirtmeliyim ki; ilk kez Apple marka cep telefonu kullanıyorum ve telefonumu kasım ayında satın aldım, satın aldığımda ise Vodafone müşterisiydim. Yaklaşık 2 ay önce keyfi olarak Turkcell'e geçtim. V*** kullandığım süre içerisinde bu tarz bir problemle karşılaşmazken neden Turkcell'e geçince karşılaştığımı açıklayabilir misiniz?

Serkan 209 Okunma

Cevaplar

 • Serkan'ın Teşekkür Mesajı17 Haziran 2016

  Turkcell'e yakışan yapıldı, teşekkürler.

 • Serkan 17 Haziran 2016

  Problemim çözüldü. Teşekkürler.

 • Turkcell Temsilcisi17 Haziran 2016

  Müşterimiz ile 17.06.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize TL düşüşü hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Serkan 16 Haziran 2016

  Turkcell'e geçtiğime pişman olmamam için elinizden geleni yapacağınızdan şüphem yok...

 • Turkcell Temsilcisi16 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön