Turkcell Mobil Veri Kapalı Halde İnternet Kullanımı Olarak Kesintisi Yapıyor.

Salih A. |

Hattım mobil veri bağlantısı kapalıyken internet kullanımı yapıyor gösterip paketimden veya hattımdaki TL'den düşmektedir. Müşteri hizmetlerini aradık cihaz kaynaklı dediler servisi aradık hattınızdan dediler tekrar dilekçeyle başvurduk başka cihazla deneyin dediler denedik sorun aynı şikayetleri okuyorum herkesin sorunu aynı çözümü yok bize de hattı başka operatöre taşımaktan başka seçenek kalmıyor.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih A.
  27 Eylül
  22:27

  Sorunum çözülmedi telefonda kaynaklandığını söylediler telefonda sorun yok sorun 4,
  5 G den kaynaklanıyor şimdi 3 G ye geçtim sorun yok. 4,5 G ye geçtiğim zaman mobil veri kapalıyken internet kullanımı yapıyor.

 • 02 Eylül
  11:29

  Müşterimizin BTK'ya yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Salih A.
  01 Eylül
  01:30

  Ne arayan var ne soran var. (İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz şikayetin cevabı bu) biz arıyoruz soruyoruz cihazda sorun var diyor başka cihazla deniyorum sorun gene aynı servisi arıyoruz sorun hattan diyor. O zaman hattımızı değiştireceğiz. (Saygılarımızla Turkcell İletişim Hizmetleri a. ş.)

 • 31 Ağustos
  10:18

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.