Turkcell Mobil Veri Çok Yavaş!

Yusuf H. |

4 ay önce Turkcell'e geçiş yaptım. Fakat mobil veri hızının çok yavaş olması durumu ile karşılaştım. Turkcell müşteri hizmetlerini defalarca aradım çeşitli yöntemler uygulattılar ama sorunum çözülmedi. Hattı aldığım Turkcell TİM'e gittim fakat orası da bir çözüm bulamadı.

En son müşteri hizmetlerini tekrar aradım. Bana son olarak hattı değiştirmemi söylediler ve 19,90 TL para talep ettiler. Fakat sorun benden kaynaklı değil hattı başka telefonlara taktım ama bir değişiklik olmadı kendi telefonuma başka hat taktığımda bu sorunla karşılaşmıyorum.

Hattı denediğim telefon modelleri: Asus Zenfone 5 Samsung S4 mini (3 adet) Samsung S3 mini, Sony Ericsson
teşekkürler!

Etiketler :

İnternet/3G Hız Sim Kart Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf H.
  11 Nisan
  14:13

  Bütün uğraşlarıma rağmen bana söylenen tek şey konumdan dolayı mobil verinin yavaş olduğu ama bu durumu ben Turkcell müşteri temsilcilerine defalarca anlattım ve son olarak sorunuma çözüm bulunmadığı için operatör değişiğikliği yaptım arkadaşlar size tavsiyem bu operatörü kullanmamaya gayret gösterin

 • 18 Mart
  15:27

  Müşterimiz ile 18.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize kapsama alanı hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 16 Mart
  13:14

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.