02 Mart 2016

Turkcell Mobil Veri Cezası!

Mobil veri paketi kullanmıyoruz. Yanlışlıkla mobil veri butonuna 1sn dokunmamızla kapatmamız bir oldu ama o 1sn de 3 TL hattımızdan çekildi. Bu nasıl bir uygulamadır? Böyle bir uygulama dünyanın neresinde görülmüştür? Bu ilk değil daha önce de aynı sorun vardı ve hala devam ediyor bu uygulama resmen müşteriyi cezalandırmaktan başka bir şey değil. Turkcell bu haksız uygulamadan bir an önce vazgeçmelidir ve müşterinizin bu konudaki mağduriyetini gidermelisiniz.

Mehmet 35 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet04 Mart 2016

    İletişim bilgileri güncel tekrar denerseniz ulaşmanız mümkün

  • Turkcell Temsilcisi04 Mart 2016

    Müşterimizi 04.03.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön