04 Ağustos 2014

Turkcell Mobil Servislere Yanlışlıkla Tıklamanın Cezasını Çekiyoruz.

02.08.2014 ile 04.08.2014 tarihlerinde yanlışlıkla telefondan astroloji servisine giriş yapılmış.Abonelik ile ilgili teyit alınmadan hat da direk toplamda 98 TL yansıttılar.erken fark etmeme rağmen sadece aboneliği iptal edileceğini yansıyan tutarın iptal olmayacağını ilettiler.Yanlışlıkla yapılan bir işlem yüzünden 98 TL ödemek ne kadar etiktir.

Bu hizmeti kullanmadım kullanmayacağım da kullanmadığım bir işlemin ücreti yansıtılamaz.Konuyla ilgili ücretin faturamdan düşülmesini ve gereken işlemlerin yapılmasını rica ederim.Önceki şikayetimi önemsemeyen Turkcell umarım bu şikayetime yardımcı olur. Aksi halde artık tüm hatlarımı iptal ettireceğim.

Nevin 1.659 Okunma

Cevaplar

  • Nevin'in Teşekkür Mesajı04 Ağustos 2014

    teşekkürler

  • Turkcell Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 04.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön