Turkcell Mobil Ödemenin İptalini Yapmadı!

Betül U. |

Dün Turkcell Müşteri Hizmetlerine yanıltıldığımı ve mağduriyetimi belirten bir mail gönderdim. Facebookta çok güvendiğim bir ablamın profilinden bir mesaj geldi. 7979'a G50 yazıp göndermemi ve gelen mesajı onaylamamı, karşılığında da yılbaşına özel Teknosa'dan alışveriş çeki kazanacağımı söyledi. Alışveriş çeki benim işime yaramaz fakat ablamdır belki kendi işine yarayacak bir şeydir diye istediğini yaptım. Yaptıktan sonra farkettim ki benden bunu isteyen kişi ablam değil ve Legend Online diye bir oyun için mobil ödeme aracılığıyla 100 TL'lik epin kodu aldırmış bana. Alınan kod kullanılmadı, dolayısıyla Turkcell'in işlemi iptal edebileceğini düşündüm ama sorunuma bir çözüm bulunamadı yazık ki.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  09:45

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 29.12.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.
  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş