07 Ekim 2013

Turkcell Mobil Ödeme Yapılmasa da Sms Ücreti Kesiyor!

Nadir olarak Turkcell mobil ödeme işlemi ile bilyoner.com sitesine ödeme yapıyorum.Bugün yine ödeme yaptım.Yalnız bir ayrıntı dikkatimi çekti.Ödeme yaparken gönderdiğimiz sms den 0,50 kuruş ücret kesiliyor. Bunu kabul edebilirim yalnız bakiye yetersiz olduğunda veya hatalı bir şey yapıldığında ödeme gerçekleşmediği halde 0.50 kuruş sms ücreti kesiliyor.

Bugün 10 TL ödemek istedim 0.50 kuruş sms ücreti kesildi ve mobil ödemeye kapalı olduğunu bildiren sms aldım.Ödeme gerçekleşmediği haldeki bakiye sorunu da bulunmuyordu ama 0.50 kuruş kesildi. SMS de işlemin ücretsiz tamamlanması ve mobil ödemeye açılması için ''Evet'' yazarak cevap vermem isteniyordu.

Bülent 218 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2013

    Müşterimizi 11.10.2013 ve 14.10.2013 tarihlerinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi10 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön