15 Ekim 2016

Turkcell Mobil Ödeme Yanıltması!

Turkcell hattımın mobil ödeme hizmetini onay almadan açmış. Facebook'ta bir linke tıkladım. Quiz Klub diye. Turkcell herhalde Quiz Klub ile anlaşmış. Hattımdan hiçbir onayım olmadan 20 TL kesiyorlar. Eğer Turkcell gerçekten son zamanların bu oyunlarına göz yumuyor ve ortaklık etmiyorsa bu mağduriyetlere bir son verdirip bu mobil ödeme işini düzgün yapar. Turkcell'den paramı geri istiyorum. Kimle anlaştıklarını düzgün denetleme diklerinden yüzlerce insan mağdur oluyor. Bunu rahatlıkla yapmalarına ortam sağlayanın onlardan farkı yoktur. BİMER dahil her yere şikayet edeceğim. Turkcell paramı geri versin!

Yücel 151 Okunma

Cevaplar

  • Yücel'in Teşekkür Mesajı02 Kasım 2016

    Turkcell tarafımı arayarak şikayetçi olduğum konudaki mağduriyetimi gidermek adına adımdan haksız yere tahsil edilen meblağın faturamdan düşüleceği bilgisini vermiştir. Kendilerine teşekkür ederim. İnş. Bir daha böyle firmalarla çalışıp ta Turkcell logosu ve itibarının zedelenmesine müsaade etmezler.

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 19.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön