Turkcell Mobil Ödeme Sorunu Yaşıyorum.

Mustafa D. |

Turkcell kullanmış olduğum gsm operatörüm aracılığı ile bağlandığım facebook sayfamadan tıkladığım bir videoda turcel operatöründen odigi.tv ye abone olduğum hattımdan 14 tl sı tahsil edildiği ve her hafta aboneliğimin yenileneceği mesajı iletildi. ilgili firmanın mail adresi dışında hiç bir iletişim bilgisine ulaşamıyorum. turcel müşteri hizmetler ile yaptığım görüşmede iptal işlemini kendilerinin yapamayacağı belirtildi. basiretli bir tüccar olmanın, kurumsal bir firma olmanın ve ticaret kanunu gereği turcel abonelerinin güvenliğini sağlamak zorunda. hiç bir onayım olmadan harttımdan para çekildiğini iletmeme karşın işleme duyarsız kalınıyor.

Etiketler :

Mobil Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Temmuz
  09:36

  Müşterimiz ile 25.07.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 22 Temmuz
  14:18

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.