22 Ekim 2016

Turkcell Mobil Ödeme Sıkıntısı.

Turkcell faturalı hat kullanıcısıyım buna ek olarak faturasız hat aldım mobil ödeme işlemleri için Tuttur.com'a mobil ödemeyle bakiye transfer etmek istediğimde abonelik yaşınızın 90 günün altında olması nedeniyle mobil ödeme gerçekleştiremiyoruz cevabıyla karşı karşıya kalıyorum. Mobil ödeme yapmak istediğim hat ön ödemeli bir hattır. Bu demek oluyor ki kullanacağım bakiyemin ödemesi yapılmıştır. Parasını ödediğim şeyi kullanamıyorum. Faturalı hatlarda 90 günlük abonelik yaşı istemenizi anlarım. Abonenin ödeme performansını görüp ona göre bazı şeylere izin verebilirsiniz. Her aboneniz ödemelerinde sadık olmayabilir buna saygı duyarım. Ancak ön ödemeli hatlarda bunu uygulamanız yanlış. Ön ödemeli hattımın mobil ödemeye açılmasını talep ediyorum. Aksi takdirde bir tüketici olarak hakkımı arayacağımı Sikayetvar.com aracılığıyla bildiririm.

Mustafa 246 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimizi 25.10.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mustafa24 Ekim 2016

    Hala mobil ödemeyle paramı transfer edemiyorum. 90 gün sonra yapılabileceği sadece faturalı hatlar için yazıyor her yerde. Ön ödemeli hatlarda böyle bir şey yazmıyor. Turkcell paramı gasp etmiş durumda. Gerekli hukuki işlemleri başlatacağım

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön