Turkcell Mobil Ödeme Servisinin Yanlış Yönlendirmesi.

Gürkan K. |

Uygun mobi'nin bir uygulaması sonucu servisi kullanmadan 56 lira ücret kesildi. Turkcell mobil ödemeyi arayıp araç fiyat öğrenme sitesi adı altında bir başlığa tıkladığımı 4 haneli kontrol mesaj geldiğini (ne site ne mesaj da ücret falan bilgisi yok) mesajı siteye girdiğimde sürpriz tarzında uygun mobi'ye üye olduğumu ve aynı mesaj da 56 lira ücret geldiğini ifade ettim. Mobil ödeme müşteri temsilcisinin cevabı ''siz o 4 haneyi girerken uygun mobi ve ücretin bilincinde olmalıydınız'' gibi mübarek ramazan ayında insanı hunharca düşüncelere sevk edecek ifadeleri oldu. Mobil ödemeyi de en az 10 liraya düşürebileceğini ifade etti. Sayın Turkcell yetkilileri mobil ödemeyi 1 TL'ye kadar düşürecek yazılım güncellemesi yapınız. Sorunumu uygun mobi'nin kendisini arayarak kendim çözdüm, benim haksız paramı alanlar haklı buldu. Beni savunacak Turkcell ise mobi'yi haklı buldu. Mobil ödeme kısmına acilen eğitim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Haziran
  09:55

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 24.06.2016 tarihinde müşterimizle görüşülmüştür.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 25 Haziran
  10:01

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.