02 Kasım 2015

Turkcell Mobil Ödeme İptal Etmiyor.

Bir dolandırıcı şebekesinden sözde Knignt online sitesi aracılığı ile 100 TL mobil ödeme gerçekleştirdim, 2 dk sonra dolandırıldığımı anladım ve Turkcell müşteri temsilcisi ile temasa geçtim, ödemeyi iptal edin dedim iptal etmediler. Rica ettim yalvardım yine bir şey yapamayız dediler boş yere 100 TL ödemiş oldum. Bundan sonra Turkcell hattımı da iptal etmeyi düşünüyorum. Yıllardır Turkcell kullanıyordum demek ki böyle bir hakkımız yokmuş.

Kadir 94 Okunma

Cevaplar

  • Kadir 03 Kasım 2015

    Hiçbir şekil de yardımcı olmamışlardır, iyi günler

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2015

    Müşterimiz ile 03.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize mobil ödeme servisi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön