20 Ağustos 2013

Turkcell Mobil Ödeme İptal Edilemiyor!

Turkcell mobil ödemeyi iptal etmek istiyorum ama iptal edilmiyor. Çağrı merkezini aradım görevli bana iptal ettiğini söyledi ama "mobil ödeme için yeterli bakiyeniz yok" şeklinde mesaj gelmeye devam ediyor. Mobil Ödeme İptal azıp 7777'ye mesaj yolladım. Durum yine değişmedi. Her gün mesaj geliyor mobil ödeme için bakiye yükleyin diye. Son çare buraya yazdım daha ne yapabilirim bilmiyorum.

Oner 127 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Müşterimizi 22.08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön