01 Aralık 2015

Turkcell Mobil Ödeme İle Haksız Kazanç!

Kullanım dönemi 25 Ekim-24 Kasım olan internet faturamda gördüğüm üzere Facebook'tan sehven girdiğim sofra kulüp adlı site aracılığıyla hattımdan hiçbir uyarı gelmeden toplamda 58,99 TL tutarında çekim yapılmıştır. İPad kullandığım için hiçbir SMS uyarı mesajı gelmemiştir. Bu Konuda iPad Tablet cihazımda SMS alamadığımı bildikleri halde tarafıma bildirmemişlerdir. Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda bana bir numara verdiler. O verdikleri numarayı defalarca aradığım halde ulaşamadım. Turkcell bu konuda duyarsız davranarak mağdur olmamı sağlamıştır. Sofra kulüp ve Turkcell hakkında suç duyurusunda bulunacağım.

Kamer 88 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 03.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön