31 Ekim 2016

Turkcell Mobil Ödeme Haksız Kazanç Sağlıyor.

Haberim olmadan mobil ödeme denilen bir şey hattımda açılmış durumda idi. Bir sosyal paylaşım sitesinde oyalanırken bir şeyler tıkladım ve hattımdan 10 TL kesildi. Bunun üzerine 0850622** numara ile muhatap olmam bana mesaj olarak mobil ödeme diye bir isimle mesaj geldi. Bende bu numarayı arayarak durumu bildirdim. Bana şu numarayı aramam gerektiğini bildirdi muhatap olduğum kişi.

Bense bunun saçma olduğunu, niye benden para kesildiğini sorduğumda, mobil ödemeniz açık falan filan. Bende bunu iptal edilmesini istedim. 6662 iptal 281 diye mesaj atmam gerekliymiş. Quizklup diye bir yerden kesildi param ve her ay 20 TL kesilecekmiş. Bu durumda paramın iade edilmesini ve Turkcell tarafında şahsımdan özür dilenmesini talep ediyorum. Aksi halde tüketici hakem heyetine başvurup müşteriniz olmaktan çıkacağım.

Cüneyt 410 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt18 Aralık 2016

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimiz ile 02.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize QUIZKLUB servisi ve TL düşüşü hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön