15 Kasım 2014

Turkcell Mobil Ödeme Akabinde Çıkan Ara Fatura Ve Sonrası!

Mobil ödeme ile 180 TL'lik alışveriş yaptım. Ertesi sabah kalktığımda telefonumun arama yapmadığını fark ettim. Acaba telefonda bir sorun mu var diyerekten telefona format attım sonuç aynıydı. Epey uğraştıktan sonra çabalarımın sonuç vermeyeceğini fark ettim ve müşteri hizmetlerini aradım. Hattıma mobil ödemeden dolayı 180 TL ara ödeme tahakkuk ettiğini, ödemeye müteakip hattımın açılacağını söylediler.

Akşamına ödemeye gittim. 54 TL normal faturam harici başka bir fatura görünmüyor sistemlerde. 3 gündür telefonum blokeli. Pazartesiden itibaren avukatımla muhatap olacağınızı bildiririm. Reklamcıyım, 3 günlük zararım yaklaşık 5.000 TL. Avukatım aracılığı ile tazminat davası açacağım.

Tc 395 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi24 Kasım 2014

  Müşterimizi 24.11.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Tc15 Kasım 2014

  Tarafıma bilgi verilmeden hattım kısıtlandığı için ve 3 gündür kapalı olduğu için ciddi bir mağduriyet söz konusu olduğunu da ayrıca belirtmek isterim.

 • Tc15 Kasım 2014

  Dilerseniz vermeyedebilirsiniz, bu işlem bugün sonlanmaz ise pazartesi günü hakkınızda her türlü adli işlemi başlatacağımı buradan size beyan ederim. 3 gündür telefonum kapalı ve tüm işlerim birbirine girdi. Umarım bugün bu işlem biter ve beni ararsınız.

 • Turkcell Temsilcisi15 Kasım 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön