07 Ağustos 2015

Turkcell Mobil Ödeme Adı Altında, Kendi Müşterilerini Mağdur Etme!

Sürpriz fatura tutarları ile karşılaşmamak için akıllı fatura paketi kullanmaktayım, hiçbir uyarıda bulunmadan, şifrelendirme uygulaması, mesaj ile onay gibi müşterilerinin haklarını korumaya yönelik hiçbir girişimleri olmadan, sadece telefon no'sunu girmekle internet sitelerine mobil ödeme yoluyla müşterilerinin başını tutmaktadırlar. Yıllardır Turkcell abonesiyim, tövbe bundan sonra Turkcell'e ait hiçbir ürünü kullanmam.

Ali 643 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 13.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize akıllı fatura kampanyasının içeriği hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön