01 Aralık 2014

Turkcell Mobil İnternet Hattına Ait Paket Değişimi!

Turkcell mobil internet hattımın paketini Turkcell'in internet sitesinden değiştirdim. Fakat bu değişikliğe rağmen kasım faturama ve aralık faturama değiştirdiğimi düşündüğüm (4 GB) paket tutarı olan 42 TL yansıtılmıştır. Müşteri hizmetleri ile görüşmemde aralık ayı faturamdan 42 TL indirim yapacaklarını belirttiler. Fakat kasım ayına bir şey yapmıyorlar. 42+42 =84 TL'nin iptal edilmesini istiyorum.

Hicran 144 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Aralık 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 01.12.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön