27 Eylül 2014

Turkcell Mobil İmzayı Kullanamıyorum!

Mobil imza için zorunlu olarak sim kartı değişikliği yapıldı.Ancak yeni sim kartım kartımla halen mobil imza servisini kullanamıyorum.Müşteri hizmetlerinizi 2 sefer aradım 1.cide 24 saat geçtikten sonra otomatik olarak kullanabileceğim bilgisi verildi ancak 24 saat geçti herhangi bir gelişme olmayınca tekrar müşteri hizmetlerini aradım bu sefer ise 1ila 5 gün arasında arayacaklar bilgisini verdi.

Turkcell müşteri hizmetleri kendi kendi ile çelişkiye düşüyor bu nasıl bir anlayıştır.İşlemlerimi mobil imza ile takip ediyordum firmanızın sayesinde artık takip edemiyorum.En kısa sürede mobil imzamın aktif edilmesine talep ediyorum yoksa başka operatöre geçeceğim.

Mustafa 248 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Ekim 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön