Turkcell Mobil İmza Üyeliğim Habersiz İptal Edildi.

Birkan B. |

Turkcell mobil imza abonesiydim. Turkcell eski sim kartların artık mobile imza kullanamayacağını söyleyerek tarafıma ücretsiz olarak 3 kere sim kart gönderdi ve beni arayacaklarını söylediler. Aradan aylar geçmesine rağmen kimse aramadığı gibi habersiz olarak mobile imza aboneliğim iptal edildi. Bu iptal süresine kadar da mobile imza kullanamadığım halde hattımdan haftalık olarak 1,25 TL alındı. Şu an mobil imza hizmeti kullanamıyorum. 50 kere Turkcell iletişim merkezlerine gittim her gittiğimde yeni sim kart gelmediği söyleniyor!

Etiketler :

Mobil İmza Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Birkan B.
  12 Mayıs
  11:01

  Turkcell\'le görüşmemden hiçbir sonuç alamadım. Turkcell iletişim merkezine gittim ve yine istediğiniz kart yok dediler. Kısır döngü devam ediyor.

 • 08 Mayıs
  14:40

  Müşterimiz ile 08.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Mobil İmza Servisi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 14 Nisan
  16:00

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.