14 Nisan 2015

Turkcell Mobil İmza Üyeliğim Habersiz İptal Edildi.

Turkcell mobil imza abonesiydim. Turkcell eski sim kartların artık mobile imza kullanamayacağını söyleyerek tarafıma ücretsiz olarak 3 kere sim kart gönderdi ve beni arayacaklarını söylediler. Aradan aylar geçmesine rağmen kimse aramadığı gibi habersiz olarak mobile imza aboneliğim iptal edildi. Bu iptal süresine kadar da mobile imza kullanamadığım halde hattımdan haftalık olarak 1,25 TL alındı. Şu an mobil imza hizmeti kullanamıyorum. 50 kere Turkcell iletişim merkezlerine gittim her gittiğimde yeni sim kart gelmediği söyleniyor!

Birkan 521 Okunma

Cevaplar

  • Birkan 12 Mayıs 2015

    Turkcell'le görüşmemden hiçbir sonuç alamadım. Turkcell iletişim merkezine gittim ve yine istediğiniz kart yok dediler. Kısır döngü devam ediyor.

  • Turkcell Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 08.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Mobil İmza Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön