Turkcell Mobil İmza Sim Kart Değişikliğinde Mağdur Etti!

Tanju Ömer A. |

Turkcell zorunlu olarak mobil imza kullanan sim kartları değiştirdi. Geçtiğimiz cuma günü aktif hale gelen yeni sim kartımın bugüne kadar halen mobil imza işlemi aktif hale getirilmemiş ve sayısız ve ciddi bir çok mağduriyete yol açmıştır.

Turkcell mobil imzamı aktifleştirmediği gibi bankalara da sim kart değişikliğini bildirmiş ve onlarda internet şube girişlerinde sms şifrelerini göndermemektedir. Mobil imza ile girdiğim banka şubelerine girememekte UYAP üzerinden takip ettiğim davaları izleyememekte Emniyet Müdürlüğünün talep ettiği bazı mahkeme kararlarının çıktısını alamamaktayım. Diğer bir çok işlemi yapamaz durumdayım. Yaşadığım bunca mağduriyetin tek sorumlusu Turkcell'dir.

Etiketler :

Mobil İmza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  08:20

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Tanju Ömer A.
  23 Eylül
  12:46

  Binlerce kişiye aynı cevap o dediğiniz numarayı kaç defa aradığımı sanki bilmiyormusunuz.

 • 23 Eylül
  11:47

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.