23 Eylül 2014

Turkcell Mobil İmza Sim Kart Değişikliğinde Mağdur Etti!

Turkcell zorunlu olarak mobil imza kullanan sim kartları değiştirdi. Geçtiğimiz cuma günü aktif hale gelen yeni sim kartımın bugüne kadar halen mobil imza işlemi aktif hale getirilmemiş ve sayısız ve ciddi bir çok mağduriyete yol açmıştır.

Turkcell mobil imzamı aktifleştirmediği gibi bankalara da sim kart değişikliğini bildirmiş ve onlarda internet şube girişlerinde sms şifrelerini göndermemektedir. Mobil imza ile girdiğim banka şubelerine girememekte UYAP üzerinden takip ettiğim davaları izleyememekte Emniyet Müdürlüğünün talep ettiği bazı mahkeme kararlarının çıktısını alamamaktayım. Diğer bir çok işlemi yapamaz durumdayım. Yaşadığım bunca mağduriyetin tek sorumlusu Turkcell'dir.

Tanju Ömer A. 720 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi01 Ekim 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Tanju Ömer A.23 Eylül 2014

    Binlerce kişiye aynı cevap o dediğiniz numarayı kaç defa aradığımı sanki bilmiyormusunuz.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi23 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön