15 Ekim 2014

Turkcell Mobil İmza Sim Kart Değişikliği ve Bir Aydır Aktivasyon İşlemi Yapılmıyor!

Mobil İmza kullanıcısıyım. Turkcell'den gelen mesaj üzerine 19.09.2014 tarihinde sim kart değişikliği yapmama, müşteri hizmetlerinizi 5 defa aramama, defalarca ARA yazıp 2929'a mesaj göndermeme, hatta internet ortamında canlı mesaj ile yetkili şahısla görüşme yapmama rağmen, mobil imza servisi beni arayıp aktivasyon işlemini yapmadığından yaklaşık bir aydır mobil imzamı kullanamıyorum.

Mobil imzayı kullanamadığım için çok önemli işlemlerimi yapamıyorum, Turkcell bizi son derece mağdur etti, sorunum bir türlü çözülmüyor. Artık sabır ve tahammül sınırlarını zorlayan bu durum Turkcell markasını olumsuz etkilemektedir. Böyle şey görmedim!

Kenan 465 Okunma

Cevaplar

 • Kenan 20 Ekim 2014

  otomatik cevap mesajları. Sorunlarla gerçekten ilgilenmiyor ve çözüm sağlamıyorlar.

 • Kenan 20 Ekim 2014

  Sorunum halen çözülmedi. İlgili birim arayıp aktivasyon işlemini hala yapmadığı için Mobil İmza hizmetini 19.09.2014 tarihinden beri kullanamıyorum. Sorunumun bir an önce çözülmesini talep ediyorum.

 • Turkcell Temsilcisi16 Ekim 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön