Turkcell Mobil İmza Hizmeti Vermiyor, Para Alıyor!

Yalçın E. |

Turkcell mobil imza kullanıcısıyım. Sim kart değişikliği yapılması gerektiğini belirtip, yeni sim kart gönderdiler ancak, çalışmadı. Sorunu çözemiyorlar. İptal ettirmek istediğimizde de iptal edemediklerini belirtiyorlar.

Defalarca müşteri hizmetlerini aradık. En son, 20/09/2014 saat 1549 da arayıp iptal talebini ilettim. Ancak iptal etmiyorlar, hizmeti de vermiyorlar. Parasını faturaya servis ücretini yansıtıp, hizmeti vermiyorlar. Konu hukuki bir durumdadır. Açıkça, vermedikleri hizmetin ücretini ödemeyeceğim. Acilen, iptal işlemini gerçekleştirmelerini ilgili şirkete iletmenizi rica ederim.

Etiketler :

Mobil İmza Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  11:34

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 20 Eylül
  16:16

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.