27 Mayıs 2015

Turkcell Mobil İmza Hala Aktif Edilmedi!

Şikayetim kısa. Ön başvuru ve sözleşme imzalamama rağmen 1 haftadır aktif hale gelmedi. Müşteri hizmetlerini 3 kez aramama rağmen hiçbir sonuç alamadım. Diğer operatörde aynı hizmeti 2 günde kullanmaya başlamıştım. Bu kadar basit bir hizmeti alamadığıma inanamıyorum ve konudan anlamayan müşteri hizmetleri temsilcilerinden bıktım.

Kıvanç 239 Okunma

Cevaplar

  • Kıvanç28 Mayıs 2015

    Şikayetin incelemeye alındığını belirtmişsiniz. İnceleme yapılacak ne durum var anlamış değilim. Evrak ulaştığında aktif hale getirmenin neresi incelemede acaba. Hala bağlanmadı. Hala müşteri hizmetlerinden geri dönüş yapılmadı ve hala mağdurum.

  • Turkcell Temsilcisi27 Mayıs 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön