Turkcell Mobil İmza Hala Aktif Edilmedi!

Kıvanç K. |

Şikayetim kısa. Ön başvuru ve sözleşme imzalamama rağmen 1 haftadır aktif hale gelmedi. Müşteri hizmetlerini 3 kez aramama rağmen hiçbir sonuç alamadım. Diğer operatörde aynı hizmeti 2 günde kullanmaya başlamıştım. Bu kadar basit bir hizmeti alamadığıma inanamıyorum ve konudan anlamayan müşteri hizmetleri temsilcilerinden bıktım.

Etiketler :

Mobil İmza Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kıvanç K.
  28 Mayıs
  11:56

  Şikayetin incelemeye alındığını belirtmişsiniz. İnceleme yapılacak ne durum var anlamış değilim. Evrak ulaştığında aktif hale getirmenin neresi incelemede acaba. Hala bağlanmadı. Hala müşteri hizmetlerinden geri dönüş yapılmadı ve hala mağdurum.

 • 27 Mayıs
  11:43

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Mayıs
  11:05

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.