09 Ekim 2014

Turkcell Mobil İmza Aktif Olmadı!

Mobil imza aboneliği 15 eylülde sim kart değişikliği gerektiği belirtilerek kapatıldı. Sim kart değiştirildi. Mobil imza işlemlerinin de hallolduğu bir süre sonra açılacağı söylendi bana. O gün bu gündür mobil imzam açılmadığı gibi bir geri dönüş de olmadı. Ha bir kez mesaj geldi iletişim merkezine kimlik fotokopisi bırakın diye. Onu da yaptım ama hiçbir şekilde mobil imza geri aktive olmadı.

Turkcell Canlı Hizmet'e sorduğumda 532'yi aramam gerektiğini söylüyorlar. 532'yi arıyorum sesli yanıt sistemi gelmediği gibi 4 saniye içinde otomatik hat kapanıyor. Canlı destek ile tekrar konuştuğumda beklemeye devam etmem ve 532'ye ulaşmak için Turkcell dışı bir hattan aramam söylendi. Şaka galiba.

Onat 1.162 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Onat 09 Ekim 2014

    Otomatik mesaj gondermek şikâyeti cozmuyor. 532'ye ulasamiyorum diyorum cevaben 532'yi arayin diyorlar gene. Bravo bravo...

  • Turkcell Temsilcisi09 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön