Turkcell Mobil İmza Aktif Olmadı!

Onat D. |

Mobil imza aboneliği 15 eylülde sim kart değişikliği gerektiği belirtilerek kapatıldı. Sim kart değiştirildi. Mobil imza işlemlerinin de hallolduğu bir süre sonra açılacağı söylendi bana. O gün bu gündür mobil imzam açılmadığı gibi bir geri dönüş de olmadı. Ha bir kez mesaj geldi iletişim merkezine kimlik fotokopisi bırakın diye. Onu da yaptım ama hiçbir şekilde mobil imza geri aktive olmadı.

Turkcell Canlı Hizmet'e sorduğumda 532'yi aramam gerektiğini söylüyorlar. 532'yi arıyorum sesli yanıt sistemi gelmediği gibi 4 saniye içinde otomatik hat kapanıyor. Canlı destek ile tekrar konuştuğumda beklemeye devam etmem ve 532'ye ulaşmak için Turkcell dışı bir hattan aramam söylendi. Şaka galiba.

Etiketler :

Mobil İmza Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  10:43

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Onat D.
  09 Ekim
  13:28

  Otomatik mesaj gondermek şikâyeti cozmuyor. 532'ye ulasamiyorum diyorum cevaben 532'yi arayin diyorlar gene. Bravo bravo...

 • 09 Ekim
  13:06

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.