Turkcell Mobil İmza!

Halil B. |

16.09.2014 Tarihinde mobil imzam yeni sim kart değişikliği gerektiği neticesi ile kapandı ertesi gün gidip sim kart değişikliğini yaptım.

Bana 3 gün içinde Turkcell mobil imza servisinden sizi arayıp tekrar mobil imzayı aktif edecekler denildi bugün 30.09.2014 ve hala mobil imzam kapalı elim kolum bağlanmış durumda. Sözde Turkcell in Platinium müşteri kitlesindeyim ama nasıl bir müşteri memnuniyetleri varsa insanı mağdur etmekten başak bir işe yaramıyorum.

Etiketler :

Mobil Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  10:49

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Halil B.
  30 Eylül
  14:40

  Sayın servis saglayıcım bu konu ile ilgili olarak 3 oldu sizi aradığım...

 • 30 Eylül
  12:03

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.