07 Aralık 2015

Turkcell Mobil Abonelik!

İnternet üzerinde gezinirken çıkan bir reklam SMS ine yanlışlıkla tıklamamla beraber sporplus aboneliğimin başladığına dair bir SMS aldım. İnternetten bakarsanız bu şekilde bir çok insanın mağdur olduğunu görürsünüz.

Tüm operatörler olarak başta siz Turkcell olarak bu şekilde bir ticarete engel olmanız gerektiğini düşünüyorum. Bu ve bu gibi sitelere bu kolaylığı sağladığınız sürece sisteme ortak olduğunuzu düşüneceğim. (İptali için yapılan aramalar atılan SMS'lerin size bir kazanç olduğunu hesaba katarsak haksız sayılmam) Sonuç olarak telefonumu mobil ödemeye kapatarak kullanışlı bir sistemi sız ve bu firmalar yüzünden hayatımdan çıkartmış durumdayım.

Serhan 146 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 09.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize servis üyelikleri hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Serhan08 Aralık 2015

    532 Müşteri Hizmetleri ve sporplus ile görüştüm. Burada başka bir sorun daha var o da sporplus'ın benden kestiği 14 TL ücreti Turkcell kaynaklı sebeplerle Faturalı hatlarda geri ödeyemediklerini öğrendim Avea olsaydı ödeyeceklerini ilettiler. Faturalı hat kullandığım için bu şekilde mağdur olacaksam ve Avea da yapılan bir işlemi Turkcell yapamıyorsa konu hakkında bilgilendirilmek istiyorum. Ben şahsım adıma Avea nın yapıp Turkcell in yapamayacağı bir şey olmadığını düşünsemde bunu teyit etmenizi istiyorum. Durum bu şekildeyse artık başka operatörleri değerlendirme vakti gelmiş demektir. Ayrıca sporplus doğru bilgi vermiyorsa Turkcell i karalayan bir durum olduğunu değerlendirmelisiniz.

  • Turkcell Temsilcisi07 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön