25 Ekim 2016

Turkcell Mevcut Tarifem İsteğim Dışı Değiştirildi.

Farklı bir operatörden bana ait olan üç hattım ile eşimin adına kayıtlı olan bir hattı tamamen Turkcell hattına taşıdım. Her yöne doğru 500 dakika ve 2 GB internet olan bu hatlara aylık 25 TL öderken. Eşim Turkcell'den aranarak bilgi güncellemesi yapılacağı söylenerek istem dışı onayı alınmıştır. Böylece aynı dakika ve internet hizmetine aylık 35 TL ödemesi olan başka bir tarifeye geçişi sağlanmıştır. Bir insanın hiçbir avantajı olmayan başka bir tarifeye geçerek fazla ücret ödemeyi kabul etmesi için aptal olması gerekmektedir. Eşim kelime oyunu yapılarak kandırılmıştır. Turkcell'in ifadesi ise siz kabul etmişsiniz gibi saçma bir savunmadır. İptal ederseniz 150 TL cezası var denmiştir. Turkcell'e böyle bir durumu yakıştıramadım gibi düzeltilmesini istemekteyim.

Faruk 202 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimizi 02.11.2016 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön