21 Ocak 2015

Turkcell Mevcut Müşteriye Fazla Tarife Ücreti!

Mevcutta Turkcell kullanıcısıyım ve faturalı olarak kullanıyorum hattımı aylık 70 TL'lik bir paket kullanıyorum. Tarifemi değiştirerek 75 TL'ye platinum pakete geçiş yapmak istedim fakat ben mevcut müşteri olduğum için bana bu tarifeyi 85 TL ödeyerek kullanabileceğimi söyledi müşteri hizmetleri, hatta müşteri temsilcisi arkadaş bana hattımı farklı bir operatöre taşıyıp geri gelerek bu fiyattan faydalanabileceğimi bile söyledi.

Turkcell gibi bir kurum önce kendi elindeki mevcut müşteriyi tutmaya çalışmalı bence bu uygulama benim gibi mevcut müşterileri saf yerine koymaktan farksız bir şey. Bu durumdan ve uygulamadan oldukça rahatsız oldum ve şikayet oluşturma gereği duydum. İlginize.

Mehmet 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2015

    Müşterimiz ile 22.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarife fiyatları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön