Turkcell Mevcut Müşteriye Fazla Tarife Ücreti!

Mehmet Ali A. |

Mevcutta Turkcell kullanıcısıyım ve faturalı olarak kullanıyorum hattımı aylık 70 TL'lik bir paket kullanıyorum. Tarifemi değiştirerek 75 TL'ye platinum pakete geçiş yapmak istedim fakat ben mevcut müşteri olduğum için bana bu tarifeyi 85 TL ödeyerek kullanabileceğimi söyledi müşteri hizmetleri, hatta müşteri temsilcisi arkadaş bana hattımı farklı bir operatöre taşıyıp geri gelerek bu fiyattan faydalanabileceğimi bile söyledi.

Turkcell gibi bir kurum önce kendi elindeki mevcut müşteriyi tutmaya çalışmalı bence bu uygulama benim gibi mevcut müşterileri saf yerine koymaktan farksız bir şey. Bu durumdan ve uygulamadan oldukça rahatsız oldum ve şikayet oluşturma gereği duydum. İlginize.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ocak
  14:08

  Müşterimiz ile 22.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize tarife fiyatları hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 21 Ocak
  16:14

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.