10 Aralık 2014

Turkcell Mesajlarımın Bana Bilgi Verilmeden Kapatılması!

0532****330 numaram ile ilgili ocak 2014 arızası karara çıkmış davamız nedeniyle 05.12.2014 tarihi itibariyle şu anda kullanmakta olduğum hattımın mesajları bana bilgi verilmeden kapatılmış ve banka işlemlerimi yapamıyorum. Turkcell temsilcisi böyle bir haklarının olduğunu söylemekte ve mesajlarımı açmamaktadır. Oysa davamız 2010'dan beri devama eden bir dava olup bu güne kadar ikinci hattımı kullanmaktayım; dava ise karar aşamasındadır. Acilen mesajlarımın açılmasını istiyorum. Açılmadığı takdirde tüketici haklarımı kullanacağım.

Mustafa 3.915 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 13 Aralık 2014

    Henüz problemim çözülmedi. Türkcellin ''İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.'' sözüde gerçekleşmedi .arayan soran da yok malesef!!!!

  • Turkcell Temsilcisi10 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön