08 Ağustos 2014

Turkcell Mesaj Paketim Olmasına Rağmen Mesaj Atarken Bakiyem Eksildi.

28.07.2014 tarihinde aylık 6 TL karşılığında hattıma 500 sms yükledim. Onay mesajını müteakip mesaj göndermeye başladım. Göndermiş olduğum mesajlar yüklemiş olduğum paketten değilde öncelikle Hattımda olan 10 tl Hediye bakiye ve daha sonra mevcut bakiyemden düşmüştür. Bayram için yüklemiş olduğum mesaj paketinin iptal edilerek, ayrıca hattımdaki mevcut 10 tl + 3.5 tl ücretinin hattıma yüklenmesini mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Turgay 1.330 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 09.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize TL kullanımları ve 500 SMS Paketi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön