28 Ağustos 2013

Turkcell Merkezinin Çalışanları!

Diyarbakır Ofis şubesinde ki Turkcell işlem merkezinde hattımı değiştirmek için gittim. Orada çalışan teknoloji uzmanı E** bey hattı değiştirebilmek için TL yüklememiz gerektiğini söyledi. Başka masaya yönlendirdi oradaki arkadaş kredi kartım ile TL yükledikten sonra tekrar, E** beyin yanına geçtim.

Bana 1 yıl içinde hattı değiştirme hakkımın bittiğini söyledi ve masadan uzaklaştı . Başka bir bayan arkadaş geldi ilgilenmek için. Bu konuda beni uyarsaydı ben kapatmak istediğim numaraya TL yüklemek zorunda kalmazdım. Ayrıca kalkıp gitmesi , beni başka birine yönlendirmesi de çok yanlış bir davranış. Gelen arkadaşta özel telefonuyla muhabbet etmekten, bize fırsat ayırmayıp işlememi yaklaşık 1 saatte halledebildi.

Neşe 52 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön