09 Mayıs 2016

Turkcell Memnuyetsizliği..

Aylardır kullanılmayan kontörlü hattı faturalıya çevirip telefona taktığım an pixofun dan 3 adet oyun alınmış gözüküp faturama 36 TL ücret yansıdı. 532 no.lu müşteri hizmetlerini aradığımda. Alınmış olduğu söylendi kardeşim hattımı yeni alıp telefonuma taktım. Sisteminizde de görüldüğü gibi internet kullanımım sıfır mesaj kullanımım sıfır konuşma kullanımım sıfır gözüküyor. Bunların tümü sıfırken nasıl alabilirim diye sorunca. Müşteri hizmetleri çalışanı bana tekrar tekrar beyefendi al misiniz muhabbeti yapıyor. Hepsini geçtim. İptal edin deyince de bizimle alakası yok deyip kestirip attı... Kardeşim mademki sizinle alakası yok sitenizde bu oyunu niye satıyorsunuz https://www.turkcell.com.tr/servisler/pixofun-oyun-serisi#nedir bu yapılanlar ve yapmaya yardımcı olanların hepsi haksızlık yapıyor.

İbrahim 87 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Müşterimizi 11.05.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön