Turkcell MaxiPlus 5 Telefon Kampanyası Yanılttı!

Önder T. |

04.10.2013 tarihinde saat yaklaşık 17:00-19:00 arasında Turkcell müşteri hizmetlerinden arandım. Mevcut hattım kamu ekonomik paket ve aylık 35 TL ödüyorum. Müşteri hizmetlerindeki bayan, tüm ödemeler dahil toplam 39 TL'ye 2 yıllık sözleşme garantisi vermem dahilinde Turkcell MaxiPlus 5 telefona ekstra ücret ödemeden alabileceğimi söylediler.

Sadece ilk ay 4 TL damga vergisi ödeyeceğim bilgisi verildi. Bunun dışında başka hiç bir ücret olmayacakmış. Ancak bu ay faturamda 23.3 TL tutarında telefon için ödeme alınmış. Turkcell'i aradım, inceleyeceklerini bildirdiler. Bugün (02.12.2013) dönüş yaptılar ve yanlışlık olmadığını söylediler. Telefon görüşmelerim mevcuttur, Turkcell beni yanılttı.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Aralık
  11:24

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.