12 Nisan 2013

Turkcell Maxi Plus Telefonum Arızalı!

Koskoca Antalyada tek bir KVK olması korkunç. Antalya bölgesinde misafirim ve 30 nisan itibarıyla artık Bodruma dönüyorum ve telefonumun arızası nedeniyle en az 21 gün alıkoyulacağı bilgisi veriliyor bana, bu 21 gün içerisinde muadil telefon hizmeti elbette yok. Aldığım üründen zaten memnun değilim sürekli kendi kendine kapanıp "pin" istiyor bu gün itibarıyla ise dokunmatik ekran işlev görmemeye başladı. Çevremdeki arkadaşlarımın da Maxi Plus 5 den aynı şikayetlerden yakındıkları için bu ürünlerin çok da kaliteli olmayıp 6 ay içinde kullanılmaz hale geldiklerini düşünüyorum. Gerek KVK gerek Turkcell'den isimlerine ve kurumsallıklarına uygun hizmet bekliyorum.

Suzan 716 Okunma

Cevaplar

  • Suzan14 Nisan 2013

    şahsım adına ancak şunu söyleyebilirim; Satıcı mağazanın başka bir şehirde olmasından mütevellit demek ki ben şimdi ödemiş olduğum paranın üzerine su içmek durumunda kalacağım. Oysa ben ürünün de iletişim merkezinin de TURKCELL güvencesinde olduğunu düşünerek hareket etmiştim? Turkcell de kendini bu şekilde aklayacak ve müşteri memnuniyetine özen göstermeyecekse diğerlerinden bir farkı kalmamıştır demek ki ben kaliteli hizmet satın aldığımı düşünerek fiyat farklarını kabulleniyordum.

  • Turkcell Temsilcisi13 Nisan 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön