24 Mart 2014

Turkcell Maxi Plus 5 Sorunlu Çıktı!

Turkcell'den almış bulunduğum Maxiplus5 telefonun mesela bir yeri aradığımda Turkcell dahil müşteri hizmetlerinden 1'i tuşla mesela tuşluyorum ama karşı taraf tuş sesini algılamıyor. Bankaları arıyorum onların da sistemini algılamıyor. Ben ömrü hayatımda bu kadar kötü telefon görmedim açıkçası mağdur edildim.

Önce sayın S. C. bey bu telefondan ilgili arkadaşlara kullandırsın memnunlarsa müşterilerine takdim etsinler.Benim 3 tane hattım var sizde yıllardan beri müşterisi olduğum hattım var bize ayıp etmiyor musunuz bu telefonumu değiştirin adam gibi telefon verin. Emin olun ki sadece tek Türk operatörü olduğu için kullanıyorum servise gönderin demeyin başka telefon yok.

Ahmet 104 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 17 Mart 2015

    o zaman bu ürünü satmayın kendi telefonunuz değil mi benmi yanlış hatırlıyorum

  • Ahmet 18 Nisan 2014

    süper cevap o zaman markanızı basmayın telefonlara ben Turkcell iletişim merkezinden aldım telefonu o zaman isminizi logonuzu mağazalara koymayın ben Turkcell'in marka olarak büyük bir değeri olduğuna inanıyorum Amerika da herkese gong çaldırmazlar bilmem anlatabildim mi bu cevabı yazan arkadaş bence genel müdürüne bu yazıyı okutsun onun cevabı ne olacak merak ediyorum

  • Turkcell Temsilcisi24 Mart 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön