Turkcell Maxi Plus 5 Kendiliğinden Kapanıyor!

Eren D. |

Telefonumu normal bir gün kullanıyordum. Başıma durup dururken bir sorun geldi. Telefonum kendi kendine kapanıp açılmıştı, neyse boş ver dedim. Akşam üstü telefonu elime aldığımda gene aynı kapanıp açılmış bende telefonu kapatıp açtım pin kodu çıktı girdim 5 saniye sonra yeniden başlattı yapabilecek şeyleri yaptım, format attım genede çözülemedi. Telefon şarjdayken açıyorum pin kodu girip 5 saniye içinde kapanıyor, bu sürekli böyle devam ediyor, pin kodu girmeden de 5 saniye içinde kapanıyor.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  09:08

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 04 Kasım
  09:12

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.