Turkcell Maxi Plus 5 Kendi Kendine Kapanıyor!

Selim G. |

Turkcell Maxi Plus 5 kullanıcısıyım. İki defa şikayet mektubu gönderdim,yanıt olarak garantiye gönderin dediler, gönderdim dün geldi telefon.Bugün yine rehber durdu, mesaj durdu, internet durdu diye uyarı verip işlem yapmıyor. Kendi kendine kapanıyor telefon. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz diyorsunuz,müşterinize vermiş olduğunuz mağduriyetin teşekkürü mü bu?

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim G.
  18 Mart
  00:45

  Telefonu garantiye bile gönderemedim,turkcell iletişim merkezleri almadı telefonu.hangi satış mağazasından aldıysanız oraya verin dediler.teşekkürler turkcell!!!

 • 08 Mart
  10:24

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.