23 Eylül 2013

Turkcell Maxi Plus 5 Başıma Bela Oldu!

Bundan yaklaşık 5 ay önce faturam üzerinden taahhütlü olarak Turkcell Maxiplus 5 telefon aldım. Aradan 1 ay geçti ve telefonumda açılmama,donma ,kendiliğinden kapanma problemleri yaşamaya başladım.

En son telefonumu hiç açamaz oldum ve 24. 08. 2013 günü telefonu mersin forum AVM'deki Turkcell bayiine verdim. Bana garanti kapsamında tamire göndereceklerini söylediler ve o günden bu güne ne telefonum geldi ne de bir arayıp soran oldu.

Benim işim telefonla ve bu süre zarfında çok iş kaybettim. Bu gün bahsettiğim Turkcell bayisine gittim ve bir sonuç alamadım. Garanti kapsamında yasal tamir süresi doldu ve ben artık bu telefonu geri istemiyorum. Konuya bir çözüm bulunarak bilgi verilmesini istiyorum.

İsmail 161 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön