Turkcell Markalar Dinliyor Haksız Ücretlendirme Yapıyor.

Reşat E. |

Turkcell anlaşmalı markalar dinliyor servisi mağduruyum. Haksız olarak benden tahsil edeceği ücretin hakkını yasal yollarla arayacağım. Sonuç alamazsam eğer iç hukuk yolları tükendiği takdirde AHİM'e (Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi) taşıyacağım. Bu konuda çok kararlıyım. Müşteri hizmetleriyle ve anlaşmalı firmayla konuştum iade söz konusu değil bu ücreti tahsil edeceklerini söylediler.

Markalar dinliyor dan mağdur olanlar mahkemeye başvursunlar. Turkcell gibi kurumsallaşmış bir firmaya hiç yakışmıyor. Bu düpedüz yanıltmaktır, haksız kazançtır. Turkcell bu zihniyetle giderse daha çok müşteri kaybeder. 50 TL ile ben fakir olmam Turkcell'de zengin olamaz. Para kolay kazanılmıyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Reşat E.
  10 Şubat
  16:42

  Olumlu dönüş yapmayacaklarsa hiç dönüş yapmasınlar. 15 yıllık bir turkcell kullanıcısı olarak ben bunu hak etmiyorum.. saygılar.

 • 10 Şubat
  13:30

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 07 Şubat
  11:34

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.