Turkcell Marka Dinler Mağdur Ediyor!

Naci A. |

Markalar dinler adı altında bir servis Turkcell adına milleti mağdur ediyor. Turkcell'de buna ortak oluyor. Müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım biz karışmıyoruz özel servislere diyor, niye onun parasını tahsil ediyorsun o zaman müşterinden olan şudur markalar dinliyor anketimize katılın hediye dakika kazanın diyor arkasından da her soru için 5.5 TL fatura gönderiyor. Turkcell'e sesleniyorum daha ne kadar mağdur edeceksiniz milleti dolaylı yollardan.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Naci A.
  03 Şubat
  02:32

  Bizler boşuna uğraşıyormuşsun meğer markadinler zaten Turkcell in ortağımış yani bizi soyan zaten Turkcell yazıklar olsun Turkcell'e helal etmiyorum o parayı

 • 30 Ocak
  15:29

  Müşterimiz ile 30.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize katma değeli servisler hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 28 Ocak
  09:57

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.