Turkcell Mağdurum.

Görkem Ü. |

Türkcell 26.07.14 tarihinde başlıktaki yerden telefonda arayarak ve bayinize gittiğimde orjinal mi diye sorarak ve tarafıma orjinal denilip 125 TL vererek iphone 5S şarj aleti aldım.Ürünü aldığım kişi apple hocası olan tanıdığımız olup sattıkları ürünün kesinlikle orjinal olmadığını belirtti. Aynı günün akşamı faturası ve bimeksten aldığım orjinal şarj aleti ile birlikte ücretimi geri almak üzere bayinize gittim.Orjinali gösterdim ve çalışan sahibi olduğu kişiye yönlendirdi.Çalışan kesinlikle iyi davrandı fakat sahibi olduğunu söyleyen şahıs kendi paramı istediğim için ''Verin şunun parasını'' dedi ve sanki dileniyormuşum davrandı.Bayinize gerekli denetimin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Personel Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ağustos
  13:16

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 26.07.2014 tarihinde Bayi Şikayeti iletilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 31 Temmuz
  14:02

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.