31 Temmuz 2014

Turkcell Mağdurum.

Türkcell 26.07.14 tarihinde başlıktaki yerden telefonda arayarak ve bayinize gittiğimde orjinal mi diye sorarak ve tarafıma orjinal denilip 125 TL vererek iphone 5S şarj aleti aldım.Ürünü aldığım kişi apple hocası olan tanıdığımız olup sattıkları ürünün kesinlikle orjinal olmadığını belirtti. Aynı günün akşamı faturası ve bimeksten aldığım orjinal şarj aleti ile birlikte ücretimi geri almak üzere bayinize gittim.Orjinali gösterdim ve çalışan sahibi olduğu kişiye yönlendirdi.Çalışan kesinlikle iyi davrandı fakat sahibi olduğunu söyleyen şahıs kendi paramı istediğim için ''Verin şunun parasını'' dedi ve sanki dileniyormuşum davrandı.Bayinize gerekli denetimin yapılmasını istiyorum.

Görkem 175 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 26.07.2014 tarihinde Bayi Şikayeti iletilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön